خبرهای ویژه

» واردات » کاهش عوارض صادراتی پوست خام و سالامبور ابلاغ شد – |

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۱۷:۰۰

 کد خبر: 12722
 8 بازدید

کاهش عوارض صادراتی پوست خام و سالامبور ابلاغ شد – |

در باب واردات خبری در خبرگزاریها پخش شده با عنوان کاهش عوارض صادراتی پوست خام و سالامبور ابلاغ شد – . | .. با همراه باشید تا به این خبر بپردازیم. به نوشته خبرگزاریهای اقتصادی، گمرک ایران ضوابط کاهش عوارض صادراتی پوست خام و سالامبور را برای اجرا، به گمرکات تمامی کشور ابلاغ کرد. متن […]

در باب واردات خبری در خبرگزاریها پخش شده با عنوان کاهش عوارض صادراتی پوست خام و سالامبور ابلاغ شد – . | .. با همراه باشید تا به این خبر بپردازیم.

به نوشته خبرگزاریهای اقتصادی، گمرک ایران ضوابط کاهش عوارض صادراتی پوست خام و سالامبور را برای اجرا، به گمرکات تمامی کشور ابلاغ کرد. متن کامل این ابلاغیه به شرح پایین است:

کلیه گمرکات اجرایی

با سلام

پیرو بخشنامه‌های ردیف ۸۴ مورخ ۹۳/۲/۳۰ (فهرست ۱۴ ردیف کالاهای مشمول عوارض صادراتی با استناد به جداول ضمیمه بخشنامه)، ۵۳۲ مورخ ۹۳/۱۲/۲۵ و به علاوه از طرف دیگر بخشنامه ردیف ۶۴ ۹۶/۳/۱۶ به پیوست تصویر نامه شماره ۹۶/۲۱۰/۱۷۰۹۱ مورخ ۹۶/۴/۰۷ دفتر مقررات صادرات و واردات سازمان پیشرفت تجارت ایران منضم به مصوبه شماره ۱۲۳۲۵۲۲ مورخ ۹۶/۳/۳۱ شورای محترم اقتصاد، مسئله اصلاح عوارض صادراتی پوست خام، سالامبور، وت بلوی بزی و گوسفندی و نیز چند قلم کالاهای کشاورزی ارسال و مطرح می دارد:

الف: با استناد به مندرجات جدول شماره یک نامه فوق الذکر میزان عوارض صادراتی برای تعداد ۶ ردیف کالاهای مشمول مصوبه شماره ۸۹۸۴۳ مورخ ۹۳/۷/۲۹ منضم به بخشنامه ردیف ۵۳۲ مورخ ۹۳/۱۲/۲۵ مطابق درصدهای مصوب واپسین اصلاح می گگردد.

ب: با استناد به مندرجات جدول شماره ۲ نامه فوق الذکر، میزان عوارض صادراتی برای تعداد ۶ ردیف کالاهای مشمول مصوبات شماره ۹۲۳۰۹ مورخ ۸۷/۶/۷ – ۳۳۲۶ت۷۰۸ مورخ ۸۷/۱/۱۹ و ۸۳۸۰۷/ ت ۳۶۰۱۳ مورخ ۸۵/۷/۱۵ هیات محترم وزیرا منضم به بخشنامه ردیف ۸۴ مورخ ۹۳/۲/۳۰ مطابق درصدهای مصوب واپسین اصلاح می گردد.

به علاوه از طرف دیگر دیگر اقلام صادراتی مشمول عوارض مسئله بخشنامه های صدرالاشاره که در بخشنامه های موصوف به آن اشاره نشده است، کماکان به قوت خود باقی است.

برای شما نیز جالب است؟  هر روزه ۱۰۰ تن گوشت قرمز وارد می‌شود/معرفی در فروشگاهها و میادین

لذا دستور فرمایید مراتب را به کلیه واحدها و گمرکات تابعه ابلاغ و بر حسن اجرای آن نظارت مستمر معمول دارند.

علی اکبر شامانی

مدیرکل دفتر صادرات

امیدواریم این نوشته با عنوان کاهش عوارض صادراتی پوست خام و سالامبور ابلاغ شد – . | . برای شما مفید بوده باشد. در صورت علاقه این خبر را برای دوستان خود ارسال نمائید.

منبع


برچسب ها : , , , , ,
دسته بندی : واردات
ارسال دیدگاه

تبلیغات