خبرهای ویژه

» گمرک » ورود ابزارهای تازه کنترلی به گمرکات – |

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۲۱:۴۲

 کد خبر: 12728
 17 بازدید

ورود ابزارهای تازه کنترلی به گمرکات – |

در دسته اخبار اقتصادی مرتبط با گمرک در خبر ها آمده است که ورود ابزارهای تازه کنترلی به گمرکات – . | ..امیدواریم این مقاله مورد بهره برداری شما قرار گرفته است. به نوشته . با استناد به گفته گمرک ایران؛ ابزار فایبرسکوپ حاوی دوربین ویژه و شیلنگی است که یکدستگاه دوربین و چراغ قوه […]

در دسته اخبار اقتصادی مرتبط با گمرک در خبر ها آمده است که ورود ابزارهای تازه کنترلی به گمرکات – . | ..امیدواریم این مقاله مورد بهره برداری شما قرار گرفته است.

به نوشته . با استناد به گفته گمرک ایران؛ ابزار فایبرسکوپ حاوی دوربین ویژه و شیلنگی است که یکدستگاه دوربین و چراغ قوه ویژه نیز در نوک این ابزار تعبیه شده و شیلنگ مزبور تا ۳۶۰ درجه توانایی چرخش و انعطاف دارد. از این ابزار برای جستجو و مشاهده مکان هایی که احتمال جاسازی انواع مواد مخدر در آنجا می باشد، با اینحال با چشم قابل دیدن نیست (از قبیل باک و بدنه درب خودروها) استفاده می‌شود.

این ابزار‌ها که از جانب ستاد مبارزه با مواد مخدر ریاست جمهوری به گمرک ایران اهداء شده بود، بعد از هماهنگی در دست این گمرکات قرار گرفت.

با استناد به این خبر دو نماینده از جانب هر یک از گمرکات مزبور در گمرک ارومیه با حضور نماینده مرکز مبارزه با جرائم سازمان یافته گمرک آموزش دیدند و بعد از معرفی آموزش‌های ضروری جهت سود گیری خوب از دستگاههای فایبرسکوپ، این ابزار‌ها به نمایندگان گمرکات مزبور تحویل شد.

خوشحال خواهیم شد مانند در بیشتر مواقع خبر ورود ابزارهای تازه کنترلی به گمرکات – . | . برای دوستان خود ارسال کنید. برای این منظور از ابزارهای ساده سایت که در پایین آمده است استفاده نمایید.

منبع

برای شما نیز جالب است؟  مالیات بر ارزش اضافه از محاسبه مابه‌التفاوت‌های مکشوفه حذف شد - |

برچسب ها : , , , , ,
دسته بندی : گمرک
ارسال دیدگاه

تبلیغات