خبرهای ویژه

» گمرک » مجوز خروج خودروهای ۲۵۰۰ سی‌سی از ۳ منطقه آزاد صادر شد – |

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۳ - ۴:۳۵

 کد خبر: 12701
 21 بازدید

مجوز خروج خودروهای ۲۵۰۰ سی‌سی از ۳ منطقه آزاد صادر شد – |

در دسته اخبار اقتصادی مرتبط با گمرک در خبر ها آمده است که مجوز خروج خودروهای ۲۵۰۰ سی‌سی از ۳ منطقه آزاد صادر شد – . | ..امیدواریم این نوشته مورد بهره برداری شما قرار گرفته است. به نوشته خبرگزاریهای اقتصادی، گمرک جمهوری اسلامی ایران در نامه ای که روز ۲۱ خرداد (چهارشنبه) به گمرکات […]

در دسته اخبار اقتصادی مرتبط با گمرک در خبر ها آمده است که مجوز خروج خودروهای ۲۵۰۰ سی‌سی از ۳ منطقه آزاد صادر شد – . | ..امیدواریم این نوشته مورد بهره برداری شما قرار گرفته است.

به نوشته خبرگزاریهای اقتصادی، گمرک جمهوری اسلامی ایران در نامه ای که روز ۲۱ خرداد (چهارشنبه) به گمرکات جاهای آزاد قشم، کیش و چابهار مجوز خروج خودرو از این جاهای با حجم موتور ۲۵۰۰ سی سی و پایین تر را صادر کرد.

در نامه گمرک جمهوری اسلامی به گمرکات جاهای آزاد قشم، کیش و چابهار آمده است:

با سلام و احترام

پیرو بخشنامه شماره۹۲/۲۴۸۷۸۹ مورخ ۹۲/۱۲/۱۸ مسئله ورود موقت خودورهای سواری شماره گذاری شده در جاهای آزاد تجاری – صنعتی به سرزمین اصلی بدین وسیله مفاد نامه مورد اشاره جهت اجرا عینا تنفیذ می گردد. دستور فرمایید ضمن رعایت نامه موصوف درمقایسه با مورد، صرفا جهت خودروهای با حجم موتور ۲۵۰۰ سی سی و پایین تر اقدام ضروری مبذول فرمایید.

فرود عسگری 

معاون فنی وامور گمرکی

خوشحال خواهیم شد مانند در بیشتر مواقع خبر مجوز خروج خودروهای ۲۵۰۰ سی‌سی از ۳ منطقه آزاد صادر شد – . | . برای دوستان خود ارسال کنید. برای این منظور از ابزارهای ساده سایت که در پایین آمده است استفاده نمایید.

منبع

برای شما نیز جالب است؟  انتشار محاسبه تجارت خارجی بعداز وقفه ۴ماهه/ صادرات ۹.۵درصدکاهش یافت - |

برچسب ها : , , , , , , ,
دسته بندی : گمرک
ارسال دیدگاه

تبلیغات