خبرهای ویژه

» صادرات » سهم بیمه کارفرمایان کارگاه‌های پایین ۵ نفر حذف می شود – |

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۸:۴۵

 کد خبر: 12606
 85 بازدید

سهم بیمه کارفرمایان کارگاه‌های پایین ۵ نفر حذف می شود – |

خبرگزاری اقتصادی در خبری عنوان کردند که سهم بیمه کارفرمایان کارگاه‌های پایین ۵ نفر حذف می شود – . | ..پیشتر به مشروح این خبر میپردازیم. به نوشته . با استناد به گفته صدا و سیما، علی فاضلی با اشاره به ایجاد ۱۰۰ هزار شغل در قسمت اصناف در سال قبلی اضافه کرد: توصیه حذف […]

خبرگزاری اقتصادی در خبری عنوان کردند که سهم بیمه کارفرمایان کارگاه‌های پایین ۵ نفر حذف می شود – . | ..پیشتر به مشروح این خبر میپردازیم.

به نوشته . با استناد به گفته صدا و سیما، علی فاضلی با اشاره به ایجاد ۱۰۰ هزار شغل در قسمت اصناف در سال قبلی اضافه کرد: توصیه حذف این سهم بیمه از جانب اتاق اصناف به تامین اجتماعی معرفی و تایید شده است که تا دو هفته آتی آیین نامه آن نهایی و از جانب وزیر کار مطرح خواهد شد.

وی با اشاره به ابلاغ بسته حمایتی بنگاه های کوچک از جانب دولت با رقم بالاتر از ۱۰ هزار میلیارد تومان گفت: برای اختصاص این وام کارگروهی با حضور وزیر صنعت، بانک مرکزی، سازمان مدیریت و اتاق اصناف مکلف به تدوین آیین نامه اجرایی این تسهیلات شده است که خیلی زود از جانب بانک مرکزی ابلاغ خواهد شد.

فاضلی با اشاره به تکلیف شدن ایجاد حداقل ۲۵۰ هزار شغل از جانب بخش خدمات اصناف در سال جاری اضافه کرد: با رفتار درآمدن بسته حمایتی و حذف سهم بیمه ، سهم تعیین شده برای ایجاد اشتغال محقق خواهد شد.

مدیرعامل اتاق اصناف ایران با اشاره به بررسی مشکلات اصناف برای ایجاد شغل گفت : پیشرفت صادرات غیرنفتی در قسمت اصناف نیز از دیگر موارد مورد نظر در قسمت اصناف است.

صمیمانه امیدوار هستیم خبر سهم بیمه کارفرمایان کارگاه‌های پایین ۵ نفر حذف می شود – . | . برای شما مفید بوده باشد. در بیشتر مواقع میتوانید با ابزارهای سایت خراسان گمرک این خبر را برای دوستان ارسال کنید.

منبع خبر

برای شما نیز جالب است؟  افزایش ۷ درصدی صادرات کشمش - |

برچسب ها : , , , , , , ,
دسته بندی : صادرات
ارسال دیدگاه

تبلیغات