خبرهای ویژه

» واردات » جلوی اعمال غیرقانونی وزیر صنعت در واردات سیگار گرفته شود – |

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۲ - ۱۶:۴۷

 کد خبر: 12693
 18 بازدید

جلوی اعمال غیرقانونی وزیر صنعت در واردات سیگار گرفته شود – |

در باب واردات خبری در خبرگزاریها پخش شده با عنوان جلوی اعمال غیرقانونی وزیر صنعت در واردات سیگار گرفته شود – . | .. با همراه باشید تا به این خبر بپردازیم. به نوشته خبرگزاریهای اقتصادی، در انتهای نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی تذکرات کتبی نمایندگان به مدیرعامل جمهور و مدیران اجرایی از جانب […]

در باب واردات خبری در خبرگزاریها پخش شده با عنوان جلوی اعمال غیرقانونی وزیر صنعت در واردات سیگار گرفته شود – . | .. با همراه باشید تا به این خبر بپردازیم.

به نوشته خبرگزاریهای اقتصادی، در انتهای نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی تذکرات کتبی نمایندگان به مدیرعامل جمهور و مدیران اجرایی از جانب هیات رئیسه قرائت شد.

احمد انارکی محمدی نماینده مردم رفسنجان در تذکر کتبی به وزیر جهاد کشاورزی خواستار پیگیری پیرامون دلیل عدم نظارت بر نحوه توزیع سموم دفع آفات نباتات و مشکلات زیست محیطی شد.

هادی قوامی نماینده مردم اسفراین نیز در تذکر کتبی به وزیر کشور خواستار پیگیری حادثه جان باختن یک نوجوان و مجروحیت دو نوجوان دیگر در جریان تعقیب و گریز پلیس با سارقان در شهرستان اسفراین به دلیل سرعت غیرمجاز و احقاق حقوق این مردم شد.

احمد صفری نماینده مردم کرمانشان و سیدجواد حسینی کیا نماینده مردم سنقر نیز در تذکر مشترک  به مدیرعامل جمهور بر ضرورت پیگیری دلیل اخراج مهندسان و کارشناسان پالایشگاه نفت کرمانشاه در پی واگذاری این پالایشگاه تاکید کردند.

حبیب الله دهمرده نماینده مردم زابل نیز در تذکر کتبی به وزیر نیرو خواستار پیگیری جدی مشکلات آب شرب سیستان شد و از عدم اقدام جدی پیرامون این مسئله انتقاد کرد.

سیدجواد ساداتی نژاد نماینده مردم کاشان در تذکر به وزیر علوم بر لزوم جلوگیری تغییر اساسنامه دانشگاه پیغام نور تاکید کرد.

به علاوه از طرف دیگر محمدعلی پورمختار نماینده مردم بهار و کبودر آهنگ در تذکر کتبی به مدیرعامل جمهور خواستار جلوگیری اعمال غیرقانونی وزیر صنعت در واردات سیگار مارلبرو که در دست به رژیم صهیونیستی است، شد.

برای شما نیز جالب است؟  واردات کالاهای شبیه به داخلی حرام است! / ساعت ها انتظار برای خرید نافرجام پژو 2008 / سود سهام عدالت چه زمانی واریز می شود؟

امیدواریم این نوشته با عنوان جلوی اعمال غیرقانونی وزیر صنعت در واردات سیگار گرفته شود – . | . برای شما مفید بوده باشد. در صورت علاقه این خبر را برای دوستان خود ارسال نمائید.

منبع


برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : واردات
ارسال دیدگاه

تبلیغات