خبرهای ویژه

» صادرات » ترویج فرهنگ پوشاک اسلامی با احداث شهرک صنعتی پوشاک – |

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۵:۰۵

 کد خبر: 12662
 20 بازدید

ترویج فرهنگ پوشاک اسلامی با احداث شهرک صنعتی پوشاک – |

خبرگزاری اقتصادی در خبری عنوان کردند که ترویج فرهنگ پوشاک اسلامی با احداث شهرک صنعتی پوشاک – . | ..پیشتر به مشروح این خبر میپردازیم. به نوشته خبرگزاریهای اقتصادی، علی یزدانی صبح امروز در مراسم امضای تفاهم نامه پنج جانبه احداث شهرک صنعتی پوشاک اضافه کرد: این توافق نامه در راستای تشکیل و پیشرفت کمپانی […]

خبرگزاری اقتصادی در خبری عنوان کردند که ترویج فرهنگ پوشاک اسلامی با احداث شهرک صنعتی پوشاک – . | ..پیشتر به مشروح این خبر میپردازیم.

به نوشته خبرگزاریهای اقتصادی، علی یزدانی صبح امروز در مراسم امضای تفاهم نامه پنج جانبه احداث شهرک صنعتی پوشاک اضافه کرد: این توافق نامه در راستای تشکیل و پیشرفت کمپانی های تعاونی تامین نیاز تولیدکنندگان در صنعت پوشاک، با نیت هم افزایی فعالان این صنعت، پیشرفت دانش فنی، تحقق اقتصاد مقاومتی در این عرصه که شامل گسترش و ترویج فرهنگ بهره برداری از پوشاک اسلامی ایرانی و تجاری سازی و پیشرفت مدیریت دانش برپایه تحقیق و پیشرفت شامل دیزاین، تولید پوشاک و خدمات با ارزش اضافه منعقد شد.

معاون وزیر صنعت تصریح کرد:در روزهای پایانی دولت یازدهم و با رهنمودهای مقام معظم رهبری و ابلاغ سیاستهای کلی اصل ۴۴ امروز در این مراسم مهمترین گام برای حفظ صنعت و پیشرفت آن برای تامین نیاز داخل و صادرات برداشته شد

وی اضافه کرد:  دونکته اصلی در این مراسم مد نظر بوده است. در ابتدا آنکه به نحوی شکل دهی آنچه که در قانون بنیادی به آن اشاره شده در این تفاهم نامه مورد استقبال قرار گرفت. نکته دوم آنکه در عرصه اقتصاد مقاومتی این رفتار خارج از شعار و تبلیغ با نگاهی جمعی اتفاق می افتد.

یزدانی ادامه داد: غیر از وزارت صنعت، وزارت تعاون، بانک پیشرفت تعاون، صندوق ضمانت سرمایه گذاری و انجمن تخصصی مرتبط حضور دارند. از اینرو سری ای جامع در این برنامه شکل گرفته است.

به نوشته خبرگزاریهای اقتصادی، در این مراسم تفاهم نامه پنج جانبه همکاریهای مشترک جهت تشکیل تعاونی تامین نیاز تولیدکنندگان و احداث شهرک صنعتی پوشاک کشور با حضور علی یزدانی، معاون وزیر و مدیر کل سازمان صنایع کوچک وشهرکهای صنعتی ایران و کلانتری معاون امور تعاون وزیر تعاون، کار  و رفاه اجتماعی، مدیر صندوق ضمانت سرمایه گذاری بخش تعاون، مدیرکل انجمن پوشاک و به علاوه از طرف دیگر مدیر صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک به امضا رسید.

برای شما نیز جالب است؟  بازنگری تعرفه تجارت ترجیحی ایران و ترکیه - |

صمیمانه امیدوار هستیم خبر ترویج فرهنگ پوشاک اسلامی با احداث شهرک صنعتی پوشاک – . | . برای شما مفید بوده باشد. در بیشتر مواقع میتوانید با ابزارهای سایت خراسان گمرک این خبر را برای دوستان ارسال کنید.

منبع خبر


برچسب ها : , , , , , ,
دسته بندی : صادرات
ارسال دیدگاه

تبلیغات